Fanfold FF 2800

09.01.2023

Popis stroje

Seznamte se s novou generací stroje na výrobu krabic. Tento stroj slouží nejen k výrobě krabic z fanfold lepenky, ale také řeší problémy s drážkováním, řezáním a rýhováním při zpracování krabic, což zařízení jiných výrobců nedokážou. Zároveň přináší do výroby revoluční úsporu materiálu. Vybírat můžete až mezi šesti různými šířemi vstupního materiálu, což vám umožní nejen jednoduše měnit velikost výsledného výrobku, ale i výrazně ušetřit ořez a zbytkový materiál z výroby.


FF 2800 přináší revoluční řešení pro vaši výrobu - už nikdy nebudete muset pro změnu typu výrobku měnit vstupní materiál, vyměňovat nástroje nebo složitě nastavovat software stroje.

Použití

Tento stroj je výborným řešením pro velké množství průmyslových odvětví. Vaše krabice budou vždy odpovídat zadání a budete je mít k dispozici kdykoliv si vzpomenete. A to vše bez dlouhého nastavování stroje nebo výměny vstupního materiálu. Zároveň výrazně ušetříte odpad z výroby.

Své uplatnění tak nalezne nejen v kartonážním průmyslu, ale i v oblastech jako je nábytek, hardwarové příslušenství, logistika elektronického obchodu a mnoha dalších průmyslových odvětvích.

Základní konfigurace

  • 1 - 6  jednotek pro padávání lepenky (základní jednu jednotku je možné doplnit až na počet 6)
  • Primární horizontální řezací nůž
  • Sekací a rýhovací jednotka
  • Rylovací a řezací jednotka
  • Sekundární horizontální řezací nůž

Specifikace stroje