Boxmaker BM2508-SE

10.04.2019

BM2508-SE je plně automatický multifunkční stroj na výrobu krabic s horizontálním drážkováním, vertikálním řezáním a rýhováním a horizontálním řezáním v jednom kompaktním stroji.

Ve srovnání s modelem BM2508-Plus je model BM2508-SE ekonomickou verzí stroje, která je dostupná pro větší množství uživatelů než jiné stroje ve stejné kategorii. Pro snížení rozpočtu a výdajů je vybaven 900 mm podavačem s olověnou hranou, 2 vertikálními bigovacími koly a vyjimatelným modulem pro výsek ručních otvorů.

Použití

Stroj na výrobu krabic z vlnité lepenky BM2508-SE je ekonomická verze stroje na výrobu krabic, vhodná pro závody na výrobu krabic s malým množstvím objednávek a kartonů velkých rozměrů, která účinně řeší problém širokého portfolia objednávek.

Společnost Aopack se již léta snaží poskytovat obalová řešení na míru pro závody na výrobu krabic i pro koncové uživatele, která jsou k dispozici pro širokou škálu mnoha oblastí, jako je nábytek, hardwarové příslušenství, logistika elektronického obchodu, mnoho dalších průmyslových odvětví atd.

Základní konfigurace

1 ks držák pro podávání papíru

2 ks 500 mm drážkovacích nožů

1 ks vodorovný rýhovací nůž

2 ks vertikálních rýhovacích koleček (možnost doplnit na 4)

4 ks vertikálních řezacích nožů

1 ks horizontální řezací nůž

Specifikace stroje